Witajcie w moim świecie, w świecie moich pasji…

Chcesz spełnić swoje marzenia i za niewielkie pieniądze podróżować i zwiedzać Świat? Wiesz, że Twoje dotychczasowe „podróże” nie spełniają do końca wszystkich oczekiwań? Chcesz coś zmienić, wyjść ze stereotypów, udowodnić światu, że się da? Może jednak boisz się podróżować sam, nie znasz języków, obawiasz się, że nie poradzisz sobie w „wielkim świecie”? Nie wiesz jak kupić tani bilet lotniczy, nie wiesz co możesz zabrać ze sobą do bagażu podręcznego, nie masz pojęcia jak tanio dostać się z lotniska do hotelu? Każdy miał kiedyś lub ma takie obawy… dlatego chcę Ci pomóc je przezwyciężyć!!!

Nazywam się Dominika Gałuszka, od kilku lat podróżuje na własną rękę. Moją miłością są podróże, ale także ich skrupulatne planowanie i dopinanie na ostatni guzik. Dziś chcę podzielić się moja wiedzą z Tobą. Chcę spotkać Cię kiedyś w Ameryce, w Azji, a może na Biegunie 😉

Jeśli potrzebujesz, abym pomogła Ci zaplanować Twoją podróż, zajrzyj do zakładki Sklep. Czeka tam na Ciebie Planer Twojej Podróży, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces planowania 🙂 Chcesz więcej? Zapraszam na mój kurs online, w którym dzielę się całą swoją wiedzą i wszystkimi moimi doświadczeniami odnośnie planowania wyjazdów.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży…